Alış Yeri Dönüş Yeri Para Birimi
Alış Tarihi Alış Saati
Dönüş Tarihi Dönüş Saati

MENÜLER

ANASAYFA KAMPANYALAR ARAÇLAR KİRALAMA ŞARTLARI KURUMSAL KİRALAMA İLETİŞİM ÇEREZ POLİTİKASI

HABERLER

Ücretsiz İptal 7/24 Havalimanı Araç Teslimi Ücretsiz İlave Sürücü

DUYURULAR

Sonbahar Fırsatları Eşsiz fiyatlar ile son model arabalar sizi bekliyor... Yeni Yılınız Kutlu Olsun Kampanyalar

KURUMSAL KİRALAMA

DİNAMİK FİLO AYRICALIĞI İLE CAZİP FİYATLAR 
Dinamik Filo ayrıcalığı ile firmanıza son model araçlar kiralamaya hazır mısınız? İşinde uzman ekibi ve uzun yıllara dayanan geçmişi ile İzmir filo kiralama ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreten firmamız sektörün aranan markası haline gelmiştir. Rakipsiz fiyatlar ve üstün hizmet kalitemiz ile sizlere en doğru hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sağlayan Dinamik Filo sizlere en iyi teklifi göndermeyi amaçlamaktadır. Sayfamız üzerinde yer alan araçlarımız için teklif al butonuna tıklayarak kolayca teklif talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede teklif sunacaktır. Sorunsuz, güvenilir ve profesyonel bir firma ile çalışmak istiyorsanız doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz..

FİRMANIZA ÖZEL CAZİP FİYATLAR DİNAMİK FİLO'DA
Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda sizlere teklif hazırlayan Dinamik Filo rakipsiz fiyatlarıyla vazgeçemeyeceğiniz adres olacak. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu araç sayısını ve kiralamak istediğiniz aracın markasını bizlere ileterek en iyi teklifi alabilirsiniz. İzmir operasyonel filo kiralama hizmetlerimizde sizlere esnek teklifler sunarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını planlıyoruz. Geçmişten günümüze kadar yüzlerce firmaya araç filosu tahsis eden işletmemiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile uzun yıllar daha hizmet sunmayı hedeflemektedir. Sizlerde Dinamik Filo ayrıcalığı ile İzmir filo kiralama ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Araç filosu kiralamadan önce firmamızdan teklif almanızı öneriyoruz

Size en uygun aracı birlikte bulalım. +90 232 252 42 22 yada info@dinamikrentacar.com © Dinamik Rent a Car 2018. Tüm Hakları Saklıdır.
whatsapp