Alış Yeri Dönüş Yeri Para Birimi
Alış Tarihi Alış Saati
Dönüş Tarihi Dönüş Saati
SEZONLAR
PARABİRİMİ
Renault Symbol 1.5 DCI
FIRSAT
Renault Symbol 1.5 DCI

B Sınıfı / Min. Sürücü Yaşı : 23 / Min. Ehliyet Yılı: 2

5 Kişilik 3 Bagaj Dizel Manuel Fiyata Dahil Olan Hizmetler 7/24 Yol YardımOlabilecek sorunlara karşılık sizlere 7/24 yol yardım desteği sunmaktayız. Havalimanı TeslimatDinamik Rent a Car olarak sizlere ücretsiz havalimanı araç teslimatı ve alımı yapıyoruz. İkinci Şoför ÜcretsizRezervasyon esnasında belirtmeniz halinde ikinci şoför ücretsiz tanımlanacaktır. Ücretsiz İptalRezervasyon tarihinizden bir hafta öncesine kadar ücretsiz rezervasyon iptali yapabilirsiniz. Full KaskoTam Sigorta
28+ Gün Arası 21-27 Gün Arası 14-20 Gün Arası 7-13 Gün Arası 4-6 Gün Arası 1-3 Gün Arası
15.00 EUR 15.00 EUR 16.00 EUR 22.00 EUR 24.00 EUR 26.00 EUR
TEKNİK ÖZELLİKLER
Motor Hacmi : 1401-1600cc Beygir Gücü : 76-100 BG Yakıt Türü : Dizel Vites Türü : Manuel
DONANIM ÖZELLİKLERİ
Kişi Sayısı : 5 Kişi Sunroof : Yok Bluetooth : Var USB Bağlantı : Var
ARAÇ HAKKINDA BİLGİ
Dinamik Rent a Car geniş araç filosu ile İzmir araç kiralama hizmeti almak isteyen değerli müşterilerine uzun yıllardır bir çok araç markasıyla çözüm sunmaktadır. Sektörün en çok tutulan araç marka ve modellerinden birisi olan Renault Symbol araç filomuzda yer almaktadır. Kullanıcılar özellikle İzmir kiralık renault symbol arayışı içerisine girerek araca olan özel taleplerini dile getirmektedirler. Bu kadar çok talep edilmesinde ki en önemli sebeplerden biri fiyatının ekonomik olması ve yakıt sarfiyatının oldukça düşük olmasından kaynaklanmaktadır. Geniş bir iç hacme sahip olan Renault Symbol marka arabalar 500 litrelik bagajıyla eşyalarınızı taşımanızda kolaylık sağlamaktadır.

İzmir havalimanı kiralık renault symbol denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biri olan işletmemiz araç filosunda onlarca renault symbol marka araba bulundurmaktadır. Renault Symbol'ün dizel yakıta sahip olan modellerin motorları 1.5 litrelik motor hacmine sahip ve 90 beygir güç üretmektedir. Donanımsal olarak bahsetmek gerekirse sade ama işlevsel özelliklere yer verilen Renault Symbol'de günümüz ihtiyaçlarını karşılayacak detaylara yer verilmiştir. Bunlardan kısaca bahsedecek olursak en önemlisi müzik keyfi için ve rahat telefon görüşmeleri için bluetooth özelliğinin olmasıdır. Ayrıca usb ve aux girişlerine sahip olan Renault Symbol marka araçlar keyifli bir seyahat imkanı sağlıyor.
 
Neden Renault Symbol Kiralamalısınız?
Araç kiralama hizmeti bir çok işletme ve şahıs tarafından tercih edilmektedir. Her alanda olduğu gibi araç kiralama sektöründe de gruplar vardır. Ekonomik, orta ve lüks sınıflar araç kiralama sektörünün belli başlı grupları arasında yer almaktadır. Kiralık renault symbol araması yapan bir kullanıcı genellikle ekonomik grupta yer alan bir arabayı aradığının farkındadır. Çünkü fiyat ve performans aracı olarak görüntülenen Renault Symbol'ler diğer grupta ki araçlara kıyasla hem daha ekonomik hem de ulaşılabilmesi en kolay arabalardan biridir. Sizlerde güvenli, ekonomik ve bagaj hacmi yeterli seviyede olan bir araç kiralamak istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden Renault Symbol'ü tercih edebilirsiniz.
Size en uygun aracı birlikte bulalım. +90 232 252 42 22 yada info@dinamikrentacar.com © Dinamik Rent a Car 2018. Tüm Hakları Saklıdır.
whatsapp