Volkswagen Polo 1.4 TDI
Volkswagen Polo 1.4 TDIVeya benzeri bir araç
KİŞİ SAYISI x5 BAGAJ SAYISI x3 VİTES TÜRÜ MANUEL YAKIT TÜRÜ DİZEL FİYATA DAHİL HİZMETLER 7/24 Yol Yardım Havalimanı Teslimat İkinci Şoför Ücretsiz Ücretsiz İptal Full Kasko
1-3 Gün Arası 4-6 Gün Arası 7-13 Gün Arası
25.00 € 24.00 € 23.00 €
14-20 Gün Arası 21-27 Gün Arası 28+ Gün Arası
22.00 € 21.00 € 20.00 €
TEKNİK ÖZELLİKLERİ Motor Hacmi: 1201-1400cc Beygir Gücü: 76-100 BG Yakıt Türü: DİZEL Vites Türü: MANUEL
DONANIM ÖZELLİKLERİ Kişi Sayısı: 5 Kişi Sunroof: Yok Bluetooth: Var USB Bağlantı: Yok
ARAÇ HAKKINDA BİLGİ

Her dönem İzmir’e gelen yerli ve yabancı turistlerin ayaklarını son model arabalarla yerden kesmek için hizmetinizdeyiz. Sizlere yüksek kalitede hizmet sağlayabilmek adına her gün 24 saat hizmetlerimize devam etmekteyiz. Araçlarımız tamamen kaskoludur. Dilediğiniz anda havalimanından araçları teslim etmekteyiz. Araç filomuzu sizlere verilen hizmet kalitesinin daha iyi olması adına sürekli yeniliyoruz. Aynı zamanda tüm araç filomuz yüksek model ve bakımlı araçlardan oluşmaktadır. Pek çok araç kiralama firmasında olduğu gibi bizim firmamızda da araçlarımız ekonomik, orta ve lüks olarak üç farklı gruba ayrılmaktadır. Volkswagen Polo marka aracımız orta grup bir araçtır. Hem bütçenize uyan hem de erişilebilirliği kolay olan bir araç arıyorsanız tam olarak doğru yerde olduğunuzu bilmelisiniz.

İzmir’de kiralık volkswagen polo marka aracımız dizel 1.4 litrelik motor hacmine sahiptir ve 75 beygir güç üretmektedir. Aracın bagaj hacmi 280 litredir. Çekirdek ailelerin oldukça sık tercih ettiği bu modelle seyahat esnasında eşyalarınız rahatlıkla taşınabilir. Aracımız manueldir ve sürüşü oldukça rahattır. Aynı zamanda patinaj önleyici bir sisteme sahip olan Volkswagen Polo marka araç  ile konforlu ve keyifli bir yolculuk yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda araçta eşsiz müzik zevkine varabilmeniz ve rahat telefon görüşmeleri sağlayabilmeniz için girişler bulunmaktadır. Bu sayede Volkswagen Polo marka aracımız hem fonksiyonel hem kaliteli hem de ekonomik bir araçtır.

NEDEN VOLKSWAGEN POLO ARAÇ TERCİH ETMELİYİM?

İzmir’de yer alan pek çok müşterimiz Volkswagen Polo marka aracımızı tercih ederek seyahatlerini kusursuz hale getirmektedir. Bu denli talep görmesinin en önemli sebebi yakıt tasarrufu ve ekonomik bir araç olmasıdır. Ayrıca günümüz şartlarında tüm ihtiyaçlarınıza her şekilde geri dönüş yapabilecek bir araçtır.

Sizlerde emniyetli, uygun fiyatlı ve şehir içi trafiğine uygun bir araç kiralamak istiyorsanız çok fazla düşünmeden Volkswagen Polo model aracımızı tercih edebilirsiniz. İzmir araç kiralama ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet sağlamaktan büyük bir mutluluk duyarız.