Renault Symbol 1.5 DCI
Renault Symbol 1.5 DCIVeya benzeri bir araç
KİŞİ SAYISI x5 BAGAJ SAYISI x3 VİTES TÜRÜ MANUEL YAKIT TÜRÜ DİZEL FİYATA DAHİL HİZMETLER 7/24 Yol Yardım Havalimanı Teslimat İkinci Şoför Ücretsiz Ücretsiz İptal Full Kasko
1-3 Gün Arası 4-6 Gün Arası 7-13 Gün Arası
15.00 € 15.00 € 15.00 €
14-20 Gün Arası 21-27 Gün Arası 28+ Gün Arası
15.00 € 15.00 € 15.00 €
TEKNİK ÖZELLİKLERİ Motor Hacmi: 1401-1600cc Beygir Gücü: 76-100 BG Yakıt Türü: DİZEL Vites Türü: MANUEL
DONANIM ÖZELLİKLERİ Kişi Sayısı: 5 Kişi Sunroof: Yok Bluetooth: Var USB Bağlantı: Var
ARAÇ HAKKINDA BİLGİ
Dinamik Rent a Car geniş araç filosu ile İzmir araç kiralama hizmeti almak isteyen değerli müşterilerine uzun yıllardır bir çok araç markasıyla çözüm sunmaktadır. Sektörün en çok tutulan araç marka ve modellerinden birisi olan Renault Symbol araç filomuzda yer almaktadır. Kullanıcılar özellikle İzmir kiralık renault symbol arayışı içerisine girerek araca olan özel taleplerini dile getirmektedirler. Bu kadar çok talep edilmesinde ki en önemli sebeplerden biri fiyatının ekonomik olması ve yakıt sarfiyatının oldukça düşük olmasından kaynaklanmaktadır. Geniş bir iç hacme sahip olan Renault Symbol marka arabalar 500 litrelik bagajıyla eşyalarınızı taşımanızda kolaylık sağlamaktadır.

İzmir havalimanı kiralık renault symbol denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biri olan işletmemiz araç filosunda onlarca renault symbol marka araba bulundurmaktadır. Renault Symbol'ün dizel yakıta sahip olan modellerin motorları 1.5 litrelik motor hacmine sahip ve 90 beygir güç üretmektedir. Donanımsal olarak bahsetmek gerekirse sade ama işlevsel özelliklere yer verilen Renault Symbol'de günümüz ihtiyaçlarını karşılayacak detaylara yer verilmiştir. Bunlardan kısaca bahsedecek olursak en önemlisi müzik keyfi için ve rahat telefon görüşmeleri için bluetooth özelliğinin olmasıdır. Ayrıca usb ve aux girişlerine sahip olan Renault Symbol marka araçlar keyifli bir seyahat imkanı sağlıyor.
 
Neden Renault Symbol Kiralamalısınız?
Araç kiralama hizmeti bir çok işletme ve şahıs tarafından tercih edilmektedir. Her alanda olduğu gibi araç kiralama sektöründe de gruplar vardır. Ekonomik, orta ve lüks sınıflar araç kiralama sektörünün belli başlı grupları arasında yer almaktadır. Kiralık renault symbol araması yapan bir kullanıcı genellikle ekonomik grupta yer alan bir arabayı aradığının farkındadır. Çünkü fiyat ve performans aracı olarak görüntülenen Renault Symbol'ler diğer grupta ki araçlara kıyasla hem daha ekonomik hem de ulaşılabilmesi en kolay arabalardan biridir. Sizlerde güvenli, ekonomik ve bagaj hacmi yeterli seviyede olan bir araç kiralamak istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden Renault Symbol'ü tercih edebilirsiniz.