Fiat Linea 1.3 Multijet
Fiat Linea 1.3 MultijetVeya benzeri bir araç
KİŞİ SAYISI x5 BAGAJ SAYISI x3 VİTES TÜRÜ MANUEL YAKIT TÜRÜ DİZEL FİYATA DAHİL HİZMETLER 7/24 Yol Yardım Havalimanı Teslimat İkinci Şoför Ücretsiz Full Kasko
1-3 Gün Arası 4-6 Gün Arası 7-13 Gün Arası
25.00 € 24.00 € 23.00 €
14-20 Gün Arası 21-27 Gün Arası 28+ Gün Arası
22.00 € 21.00 € 20.00 €
TEKNİK ÖZELLİKLERİ Motor Hacmi: 1201-1400cc Beygir Gücü: 51-75 BG Yakıt Türü: DİZEL Vites Türü: MANUEL
DONANIM ÖZELLİKLERİ Kişi Sayısı: 5 Kişi Sunroof: Yok Bluetooth: Yok USB Bağlantı: Yok
ARAÇ HAKKINDA BİLGİ
İzmir’de kaliteli bir araç kiralama hizmeti almak isteyen değerli müşterilerimiz için senelerdir pek çok araç markası ile hizmet veren Dinamik Rent a Car her zaman yanınızda olmak için çalışmaktadır. Araba markalarından en çok tercih edilen marka ve modellerden biri olan Fiat Linea da araç filomuzda yer almaktadır. Araç kiralama ihtiyacı bulunan bir çok kişi İzmir kiralık fiat linea arayışına girmektedir. Bu model ve markanın bu kadar çok tercih edilmesinde ki en önemli nedenlerinden biri fiyatının uygun olması ve az yakıt yakmasından kaynaklanmaktadır. İç hacmi geniş ve oldukça konforlu olan Fiat Linea marka araçların bagaj hacmi 500 litredir. Geniş bagajı sayesinde de eşyaların kolaylıkla taşınmasına yardımcı olmaktadır.

Fiat Linea model aracımız dizel yakıta sahip olup motorları 1.3 litrelik motor hacmine sahiptirler ve 95 beygir güç üretmektedirler. Bu modeli donanım olarak incelersek de son derece sade ancak fonksiyonel niteliklere yer verilen Fiat Linea’da günümüz gereksinimlerini karşılayacak ayrıntılara yer verildiği görülmektedir. Bu ayrıntılardan da şu şekilde bahsedebiliriz; yokuş kalkış desteğine sahip olmasıyla beraber dik ve eğimli yollarda kalkışın kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra patinaj önleyici bir sisteme sahip olan Fiat Linea marka arabalar ile konforlu ve keyifli bir yolculuk yapma imkanı sağlayabilirsiniz.

Fiat Linea Aracını Neden Kiralamalısınız?
Pek çok firma ve kişi tarafından araç kiralama hizmeti verilmektedir. Araç kiralama sektöründe de her sektörde olduğu gibi çokça gruplar mevcuttur. Ekonomik, orta ve lüks sınıf araç kirama sektöründe yer alan gruplar arasında bulunmaktadır. Kiralık fiat linea araması yapan bir müşteri çoğunlukla ekonomik sınıfta bulunan bir araba aradığını biliyordur. Çünkü fiyat ve performans açısında Fiat Linea modeli diğer grupta yer alan araba modellerine nazaran daha ekonomik ve erişilebilirliği daha rahat olan modellerden bir tanesidir. Aracımız manuel olup sürümü son derece rahat ve kolaydır Siz değerli müşterilerimiz de hem güvenli, hem ekonomik, hem de geniş bir araç kiralamak istiyorsanız çok fazla düşünmeden Fiat Linea model aracımızı tercih edebilirsiniz.