Fiat Egea Sedan
Fiat Egea SedanVeya benzeri bir araç
KİŞİ SAYISI x5 BAGAJ SAYISI x4 VİTES TÜRÜ MANUEL YAKIT TÜRÜ DİZEL FİYATA DAHİL HİZMETLER 7/24 Yol Yardım Havalimanı Teslimat İkinci Şoför Ücretsiz Ücretsiz İptal Full Kasko
1-3 Gün Arası 4-6 Gün Arası 7-13 Gün Arası
21.00 € 20.00 € 20.00 €
14-20 Gün Arası 21-27 Gün Arası 28+ Gün Arası
19.00 € 18.00 € 18.00 €
TEKNİK ÖZELLİKLERİ Motor Hacmi: 1201-1400cc Beygir Gücü: 76-100 BG Yakıt Türü: DİZEL Vites Türü: MANUEL
DONANIM ÖZELLİKLERİ Kişi Sayısı: 5 Kişi Sunroof: Yok Bluetooth: Var USB Bağlantı: Var
ARAÇ HAKKINDA BİLGİ
Yaz’ın gelmesi ile birlikte İzmir’e gelen yerli ve yabancı turistler için Dinamik Rent a Car çeşitli araç filosu ile değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermeye devam etmekteyiz. Tercih edilen ve çok sevilen modellerden biri olan Fiat Egea Sedan aracımız da araç filomuzda yer almaktadır. İzmir’deki kullanıcılarımız ve tatile gelen kullanıcılarımız fiat egea seçeneğimiz ile araçlarını kiralayarak gönül rahatlığıyla ve konforlu bir şekilde gezmenin tadını çıkarmaktadırlar. Fiat egea sedan modelinin böylesine talep görmesindeki nedenlerden biri de oldukça uygun fiyatlı olması ve yakıt tasarrufu sağlamasından dolayıdır. İç hacmi son derece geniş olan Fiat Egea Sedan model aracımız 520 litrelik bir bagaj hacmi ile geniş ailelerin de en çok tercih ettiği modellerden biridir.

İzmir havalimanı kiralık fiat egea arayışı içinde olan herkes web sitemiz üzerinden rezervasyonunu kolayca yaptırabilir ve İzmir havalimanından aracını teslim alabilir. Fiat egea sedan model aracımızın yakıt tipi dizeldir. Araç, 1.3 litrelik motor hacmine sahip olup 95 beygir güç üretmektedir. Teknik donanım açısında oldukça sade ancak fonksiyonel özelliklere sahip olan Fiat Egea Sedan model araçta pek çok ihtiyacı giderecek ayrıntılar da mevcuttur. Bu ayrıntılardan söz edecek olursak en önemli olanları müzik dinlemek için ve rahatça telefon görüşmesi yapabilmek için bluetooth özelliğinin olmasıdır. Bu özelliğinin yanı sıra usb ve aux girişlerinin olması da Fiat Egea Sedan model aracın oldukça konforlu ve fonksiyonel olmasını sağlamaktadır.

Peki Fiat Egea Sedan Aracı Neden Kiralamalıyız?
Araç kiralama sektöründe ekonomik, orta ve lüks araçlar olarak gruplar mevcuttur. İzmir kiralık fiat egea sedan model aracımız da orta sınıf araç grubuna girmektedir. Aracın orta sınıfta olması kullanıcılar tarafından tercih edilen bir özelliktir. Çünkü fiyat ve performans açısından iyi olan aracımız diğer gruplarda yer alan araçlara nazaran daha uygun fiyatlıdır. Manuel olan Fiat Egea Sedan model aracımızın kullanımı oldukça kolay ve rahattır. Erişilebilirliği daha kolay olan aracımız pek çok müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen modeller arasındadır. Sizlerde emniyetli, uygun fiyatlı ve büyük bir araç kiralamak istiyorsanız çok fazla düşünmeden Fiat Egea Sedan model aracımızı tercih edebilirsiniz.